KONRAPA, Doğu Marmara ve Batı Karadeniz bölgelerinde Danışmanlık, Kurumsal Organizasyon ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleri vermek amacı ile 2015 yılında Düzce’de kurulmuştur.

KONRAPA Organizasyon ve Danışmanlık adını Düzce’nin tarihteki isimlerinden biri olan Konrapa’dan almıştır.

Firmamız; Kamu, Özel Sektör ve Sivil Toplum Kuruluşlarına mevcut durum analizinden yola çıkarak fikirlerin projeye dönüştürülmesi, uygun olan hibe programlarına başvuruların yapılarak hazırlanan projeye finansal kaynak bulunması, uygulanan projenin faaliyetlerinin yürütülmesi, proje raporlarının ve istatistiki verilerin oluşturulması safhalarında profesyonel ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti vermektedir.

KONRAPA Organizasyon ve Danışmanlık firması sosyal girişimcilik misyonu ile hareket etmektedir. KONRAPA, Finansal kalkınmaya yönelik projelere verdiği danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, bölgenin sosyal gelişimine katkıda bulunmak için hem Sivil Toplum Kuruluşlarının kar amacı gütmeyen projelerine yönelik danışmanlık hizmeti sunmakta hem de kurumsal olarak sosyal girişimcilik faaliyetlerinde aktif rol almaktadır.