“Kültürlerarası Kazan” adlı Erasmus+ projesi Köprübaşı Köyünde uygulanmaya başlıyor.

Düzce İl Özel İdaresi’nin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan alınan hibe ile yürüttüğü “Düzce’de Kaydadeğer İstihdam” projesinin kurumsal kimlik çalışmaları firmamız tarafından yapıldı.

Düzce İl Özel İdaresi’nin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan alınan hibe desteği ile yürüttüğü “Düzce’de Kaydadeğer İstihdam” projesi faaliyetlerinin organizasyonu firmamız tarafından düzenlendi.

Firmamızın Köprübaşı Ömer Efendi Köyü Kalkındırma Derneği için hazırladığı Kazan Projesi İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından alınan hibe desteği ile yürütüldü.

Firma Yetkilimiz Engin ÇAVUŞ, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi’nde eğitmen olarak yer aldı.

Firma Yetkilimiz Engin ÇAVUŞ, İtalya’da SALTO tarafından düzenlenen Sosyal İnovasyon ve Girişimcilik Forumu’na katılarak ülkemizi temsil eden 3 isimden biri oldu.

Firma Yetkilimiz Engin ÇAVUŞ, İzmit Belediyesi çalışanlarına yönelik düzenlenen Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi’nde Eğitmen olarak yer aldı.

Firma Yetkilimiz Engin ÇAVUŞ, Düzce Eğitim Araştırma ve Rehberlik Derneği'nin İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından sağlanan hibe desteği ile yürüttüğü “Düzce’deki Sivil Toplum Kuruluşlarının Kurumsal Kapasitesinin Geliştirilmesi” Projesinde Proje Koordinatörü olarak yer aldı.

Firma Yetkilimiz Engin ÇAVUŞ, “Avrupalı Genç Şehirlerin Kartpostalı” adlı Gençlik projesinde Proje Koordinatörü olarak yer aldı.

Firma Yetkilimiz Engin ÇAVUŞ, Düzce Üniversitesi tarafından düzenlen Kosgeb İş Planı Ödülü yarışmasında 1.lik Ödülü alarak KONRAPA Organizasyon ve Danışmanlık Firması’nın kuruluşunu gerçekleştirdi.